wtorek 28 listopada 2023
godzina
Edit Content

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound

Slate’s Washington, 1707 L St. NW, Washington, D.C., 20036.

+012346789

example@gmail.com

portal dla rodziców

Łuszczyca w ciąży

Leczenie łuszczycy w ciąży i po (wideo)

Z raportu na temat łuszczycy w Polsce przygotowanego przez Fundację Amicus wynika, że w Polsce na łuszczycę choruje ponad 1,2 mln osób, z czego ponad 54% to kobiety. 80% zachorowań występuje pomiędzy 20-40 rokiem życia. 

Terapia biologiczna stała się ważną opcją w leczeniu łuszczycy, zwłaszcza w przypadkach, które nie reagują na inne formy leczenia lub w przypadkach umiarkowanych do ciężkich postaci choroby. Leczenie biologiczne opiera się na stosowaniu leków biologicznych, które wpływają na układ immunologiczny, hamując procesy zapalne związane z łuszczycą.

Jakie są szanse na stosowanie terapii biologicznej u kobiet w ciąży i matek karmiących zapytaliśmy autorytet w dziedzinie leczenia Łuszczycy – prof. dr n.med. Irenę Walecką przy okazji konferencji z okazji Światowego Dnia Łuszczycy organizowanego przez Fundację Amicus. 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zawartości naszego portalu.
Wyślij linka lub udostępnij nas za pomocą wtyczek społecznościowych. Dziękujemy.