Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Portafisz Schudnąć (w ciąży) – mamy nowego partnera!

Written by | Blog

Polub lub udostępnij:

Rozpoczęliśmy partnerską współpracę z portalem PotrafiszSchudnac.pl. Będziemy korzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów portalu w obszarze diety i zdrowego trybu odżywiania w czasie ciąży, a także powrotu do dawnej sylwetki, a może nawet jeszcze lepszej!:).

PotrafiszSchudnac.pl świadczy usługi zindywidualizowanych diet, jeżeli więc, któraś z Was będzie chciała sięgnąć głębiej niż porady publikowane dla nas mamy dla naszych czytelniczek (i czytelników) specjalny rabat – 25% na wszystkie usługi. Jeżeli będziecie chcieli z niego skorzystać wystarczy podać kod rabatowy podczas rejestracji u naszego partnera: bocian25PS .

 

Dziś prezentujemy film, nakręcony przez Izabelę Tyszkę – instruktorkę fitness, eksperta portalu, absolwentkę AWS, która ukończyła specjalny kurs instruktorski dedykowany mamom w ciąży.

 

Przeczytaj także
Pierwszy zestaw ćwiczeń przygotowany przez Izabelę Tyszkę, eksperta portalu PotrafiszSchudnac.pl  - partnera naszego serwisu.
Tłuszcze roślinne - te bogate w kwasy omega-3 i omega-6 - są szczególnie ważne dla
Od 1 kwietnia ma ruszyć pilotażowy program skoordynowanej opieki okołoporodowej. Jak ogłosił NFZ kobiety mają

Last modified: 16 lutego 2019

Paciorkowiec w ciąży – nowa metoda wykrywania

Paciorkowiec bezmleczności może tkwić w ciele kobiety przez lata i nie dawać o sobie znać. Niebezpieczny staje się jednak dla...

Zamknij