zaadoptuj kurę

Zaadoptuj Kurę i odbieraj jajka w domu – nie tylko dla kobiet w ciąży:)

Written by | Blog

Trafiliśmy na ciekawy projekt –  ZaadoptujKure.pl,  którego celem jest propagowanie zdrowego jedzenia i zwracanie uwagi na pochodzenie jaj. O roli jajek w diecie kobiet w ciąży piszemy tutaj.

Ten nietypowy koncept adopcji kur (Kurking) oparty jest o prosty mechanizm – na stronie zaadoptujkure.pl wybieramy i adoptujemy kurę. Wybieramy czas trwania adopcji i opłacamy comiesięczną opłatę adopcyjną. Raz w miesiącu otrzymujemy do domu 20 świeżych jaj od naszej kury. Najtańszy pakiet adopcyjny kosztuje tylko 25,99 zł. miesięcznie, dostawa jest już w cenie.

Ciekawostką, jest że możemy hodować kurę w swoim własnym, wirtualnym kurniku, nadać jej imię i  śledzić na YouTubie filmiki pokazujące jej życiePierwszym kurnikiem, który oferuje jaja w ramach akcji  zaadoptujkure.pl jest rodzinna ferma z Brudnic – okolice Żuromina (woj. mazowieckie). – Cieszę się, że mój kurnik został wybrany jako pionierski. Wierzę, że uczestnicy programu będą zadowoleni z jaj z mojej fermy, bo są one naprawdę pyszne i zdrowe. Jako jeden z niewielu karmię kury własną paszą robioną na miejscu, a nie kupowanym, przemysłowym granulatem – twierdzi Adam Lewandowski, właściciel pierwszego kurnika biorącego udział w akcji.

Jeżeli szukacie pewnego źródła jajek dostarczanych pod drzwi – polecamy udział w projekcie, daje on gwarancję jakości jaj, które dostarczane są niemal do naszej lodówki, mało tego jest to świetna zabawa.

Więcej na zaadoptujkure.pl

Last modified: 18 października 2016