Pod naszym patronatem: finał akcji Rusz się zimą z BuggyGym – tak było:)

W sobotę 28.01.2016 r. w kilkunastu polskich miastach odbyło się plenerowe wydarzenie „Rusz się zimą z BuggyGym”. Rodzice niemowląt i małych dzieci spotkali się, aby wspólnie spędzić czas aktywnie i zdrowo.

 

Wydarzenie było częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej, którą tej zimy prowadzi Stowarzyszenie BuggyGym. Kampania ma na celu przekonanie rodziców niemowląt i małych dzieci do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu również w czasie zimy. W akcji czynny udział wzięli specjaliści współpracujący ze stowarzyszeniem:  lekarze, fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, terapeuci integracji sensorycznej i pedagodzy – dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na każdej imprezie poza treningiem BuggyGym było wiele atrakcji, toteż każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, biegi czy zimowy piknik. Wydarzenie miało miejsce  w Warszawie, Krakowie, Poznaniu , Wrocławiu, Gdańsku, Bielsko – Białej i Kaliszu.

 „Naszym celem jest aktywizowanie rodziców, promowanie zdrowego stylu życia rodzin w zimie, uświadomienie społeczeństwu, jakie korzyści płyną ze spędzania czasu z dziećmi na świeżym powietrzu”  – podkreśliła Sarka Solecka, prezes stowarzyszenia BuggyGym.

 

Wydarzenie Rusz się zimą z BuggyGym, było częścią programu „Rusz się” (www.ruszsie.org).

 

Zapraszamy na kolejne edycje!

 

 

Słowa kluczowe:
Może Cię zainteresować:
zmiana imienia dziecka w USC
200 imion do zmiany!

W ubiegłym ok. 200 razy zmieniano imiona noworodkom. Taką możliwość dają przepisy pozwalające na jednorazową zmianę imienia do 6 miesięcy...

Zamknij